İçeriğe geç
Anasayfa » Küçükyalı İkinci El Kombi Alanlar

Küçükyalı İkinci El Kombi Alanlar

İstanbul ilinde Küçükyalı Mahallesinde eski ikinci el kombi veya arızalı kombi varsa satmak isterseniz biz alıyoruz tüm kombi modellerini satın almaktayız.

Bizi aramanız halinde kısa sürede bulunduğunuz mekana gelerek peşin ödeme yapılarak ikinci el kombinizi alıyoruz. Kentsel dönüşüm kombi ısınma cihazları yerinde alınır.

Cep telefon numarasından resim atarak fiyat isteyebilirsiniz. Anlaşırsak hemen ikinci el kombinizi almaya geliriz. Bizim için çalışması yada sağlam olması önemli değil kombinin içerisindeki parçalar ellenmemiş yani alınmamış olsun Ustamız gelir bakar anlaşırsak hemen alınır.

İstanbul ilinde tüm ilçelerden eski kombi almak için geliyoruz. Bizim yerimiz Anadolu yakasındadır. Kombi marka ve modeli bizim için önemli değildir her ikinci el kombi cihazı alınmaktadır. Sadece kombi alımı yapıyoruz başka hiç bir ikici el eşya alımı yapmamaktayız.

Küçükyalı Eski kombi alanlar, Küçükyalı İkinci el kombi alanlar, Küçükyalı Arızalı kombi alanlar, Küçükyalı Bozuk kombi alanlar, Kentsel dönüşüm kombi alınır, İkinci el kombi alan yerler, İstanbul da eski kombi ikinci el kombi alan yerler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.