İçeriğe geç
Anasayfa » Harmandere Eski kombi alanlar

Harmandere Eski kombi alanlar

İstanbul ilinde Harmandere Mahallesinde eski ikinci el kombi veya arızalı kombi varsa satmak isterseniz biz alıyoruz tüm kombi modellerini satın almaktayız.

Bizi aramanız halinde kısa sürede bulunduğunuz mekana gelerek peşin ödeme yapılarak ikinci el kombinizi alıyoruz. Kentsel dönüşüm kombi ısınma cihazları yerinde alınır.

Cep telefon numarasından resim atarak fiyat isteyebilirsiniz. Anlaşırsak hemen ikinci el kombinizi almaya geliriz. Bizim için çalışması yada sağlam olması önemli değil kombinin içerisindeki parçalar ellenmemiş yani alınmamış olsun Ustamız gelir bakar anlaşırsak hemen alınır.

İstanbul ilinde tüm ilçelerden eski kombi almak için geliyoruz. Bizim yerimiz Anadolu yakasındadır. Kombi marka ve modeli bizim için önemli değildir her ikinci el kombi cihazı alınmaktadır. Sadece kombi alımı yapıyoruz başka hiç bir ikici el eşya alımı yapmamaktayız.

Harmandere Eski kombi alanlar, Harmandere İkinci el kombi alanlar, Harmandere Arızalı kombi alanlar, Harmandere Bozuk kombi alanlar, Kentsel dönüşüm kombi alınır, İkinci el kombi alan yerler, İstanbul da eski kombi ikinci el kombi alan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.